Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.de/jobs/suche?sort=publication_date_desc&format=feed Thu, 19 Sep 2019 23:40:59 +0200 Symfony https://personato.de/app/assets/img/logo.png Personato Vacatures | 500+ | Direct solliciteren https://personato.nl nl-nl Thu, 19 Sep 2019 23:40:59 +0200 Systeem Beheerder https://personato.de/jobs/systeem-beheerder https://personato.de/jobs/systeem-beheerder

Werken bij Colt International in Katwijk (Cuijk) betekent dat jij deel gaat uitmaken van een internationale organisatie. Colt is specialist in klimaattechniek, brandveiligheid, zonwering en louvre en zoekt een collega om het IT-team te versterken. Je zult hier komen te werken in een klein en hecht team, in deze rol krijg je een brede verantwoordelijkheid en de mogelijkheid je te richten op de onderdelen welke bij jou passen. Er heerst een no-nonsense cultuur waarin ondernemerschap en flexibiliteit centraal staan.

 

Dus wil jij werken in een internationaal opererende organisatie in een brede en diverse rol als systeembeheerder? Solliciteer dan nu!

Consultant: Joep Jacobs//j.jacobs@personato.nl]]>
j.jacobs@personato.nl (Joep Jacobs) Tue, 03 Sep 2019 10:40:11 +0200
Sales Manager Noord Europa https://personato.de/jobs/sales-manager-noord-europa https://personato.de/jobs/sales-manager-noord-europa

Wil jij werken voor een vooruitstrevend bedrijf in technologische en innovatieve oplossingen de fruitteelt? Lees dan verder!

Consultant: Martijn de Bruijn//m.debruijn@personato.nl]]>
m.debruijn@personato.nl (Martijn de Bruijn) Mon, 22 Jul 2019 15:30:10 +0200
Key Account Manager Aerospace & Defence DACH https://personato.de/jobs/key-account-manager-aerospace-defence-dach https://personato.de/jobs/key-account-manager-aerospace-defence-dach

Are you interested in taking on this challenge? Don't hesitate to contact us! We'll be happy to inform you about this vacancy!

Consultant: Steffen Heythausen//s.heythausen@personato.nl]]>
s.heythausen@personato.nl (Steffen Heythausen) Tue, 09 Jul 2019 14:30:09 +0200
Quality Assurance Manager https://personato.de/jobs/quality-assurance-manager https://personato.de/jobs/quality-assurance-manager

Heb jij hart voor kwaliteit en wil je werken bij een van de mooiste werkgevers uit de regio? Laat deze rol als Quality Manager dan niet schieten! 

Consultant: Ruud Maessen//r.maessen@personato.nl]]>
r.maessen@personato.nl (Ruud Maessen) Wed, 19 Jun 2019 15:30:11 +0200
Key User IT Logistik https://personato.de/jobs/junior-projektmanager-it-logistik https://personato.de/jobs/junior-projektmanager-it-logistik

Sind Sie auf der Suche nach einer neuen beruflichen Herausforderung in einem jungen und dynamischen Unternehmen mit attraktiven Karrieremöglichkeiten? Haben Sie Erfahrung im Bereich IT/ Logistik und haben Sie Spaß daran Prozesse zu analysieren mit dem Ziel diese zu optimieren?

Wir sind auf der Suche nach mehreren Key Usern IT für die Shop Apotheke in Venlo.

Nutzen Sie die Chance sich zu bewerben!

Consultant: Daniel Gortz//d.gortz@personato.nl]]>
d.gortz@personato.nl (Daniel Gortz) Thu, 28 Mar 2019 13:50:10 +0100
Teamleiter Logistik https://personato.de/jobs/teamleiter-logistik https://personato.de/jobs/teamleiter-logistik

Haben Sie Interesse im Logistik und den Versandhandel? Haben Sie Führungskompetenz? Dann lesen Sie diese Stellenbeschreibung.

Consultant: Steffen Heythausen//s.heythausen@personato.nl]]>
s.heythausen@personato.nl (Steffen Heythausen) Thu, 22 Nov 2018 11:40:07 +0100